Wyprawy do Tybetu

Tybet nie ma jednego kształtu podróży. Można pojechać na dwa tygodnie, ułożone od zera pod własne tempo. Można wyruszyć na trzydniowy trekking wokół najświętszej góry świata. Można przejechać lądem do Nepalu, patrząc, jak krajobraz zmienia się z każdą przełęczą. Można wreszcie zobaczyć Tybet, do którego nie trzeba żadnego zezwolenia. Poniżej wszystkie formaty, które prowadzę — każdy inny, żaden przypadkowy.

Organizator turystyki nr 43124 · gwarancja Signal Iduna · wpłaty chronione.

Potala, Organizacja podróży indywidualnych do Tybetu, Bhutanu, Nepalu, Północno Wschodnich Indii i Chin

TYBET

Trasa, tempo i program ułożone wyłącznie dla Ciebie — od Lhasy po Everest, z permitami i pełną logistyką. Punkt wyjścia dla większości moich podróży do Tybetu.
od 1200 USD/os

pekin wyjazdy dla firm

TREKKING WOKÓŁ MT. KAILASH

Jedna z najważniejszych tras pielgrzymkowych świata. Trzy dni koło świętej góry, przełęcz na 5630 m n.p.m., wysokość jako jedyne prawdziwe wyzwanie trasy.
od 5200 USD/os.
pekin wyjazdy dla firm

lądem z Lhasy do Katmandu

Jedna z najpiękniejszych tras lądowych świata — przez wysokogórskie przełęcze, północną ścianę Everestu, aż do granicy z Nepalem.
od 2550 USD/os.

Wyprawa grupowa

Tybet – Everest, Kailash i Królestwo Guge

19 dni, maksymalnie 10 osób, Kailash podczas święta Saga Dawa i ruiny zachodniego Tybetu. Termin: 6–24 czerwca 2027.
od 6200 USD + 1000 PLN
wyprawy grupowe do tybetu i bhutanu<br />
Wyprawa do Bhutanu Tybet Everest Kailash Królestwo Guge

Przeczytaj, jak wyglądały podróże, które zaprojektowałam

Każda wyprawa jest inna – bo każdy klient jest inny. Poniżej znajdziesz relacje osób, które zdecydowały się mi zaufać. Nie redagowane, nie upiększane. Takie, jakie przyszły.

  • Joanna — Tybet i Pekin
    Mama z córką, dwa tygodnie, pierwsza podróż do Tybetu. Joanna napisała po powrocie jedną z najpiękniejszych opinii, jakie dostałam.

  • Piotr — Tybet i Nepal
    Piotr pojechał po tygrysy. Tygrys był – przez dwie sekundy, bardzo daleko. Ale to nie tygrys został w pamięci najdłużej.

  • Bożena — Lhasa z grupą przyjaciół
    Dziesięcioro przyjaciół, pierwsza wizyta w Tybecie, komplikacje z paszportami i wizami po drodze. I jedno zdanie, które zostało ze mną: „dopóki do Tybetu będą przyjeżdżać turyści, Tybet przetrwa.”

  • Szymon — Tybet 
    Szymon Lewiński fotografuje inaczej niż większość podróżników. Nie zabytki, nie widoki – ludzi, chwile, detale. Tybet w obiektywie kogoś, kto patrzy uważnie.

Galeria

Nie wiesz jeszcze, który format pasuje? Opisz, czego szukasz — pomogę wybrać.

Organizator turystyki nr 43124 · gwarancja Signal Iduna · wpłaty chronione.