O MNIE

wyprawa do azji 1

O MNIE

IWONA BARTOSZCZE

Pomagam spełniać marzenia o podróżach do Azji

ZAJMUJĘ SIĘ ORGANIZACJĄ WYJAZDÓW INDYWIDUALNYCH DO TYBETU, BHUTANU, CHIN, NEPALU I BIRMY.
Doradzam, załatwiam formalności, permity, bilety na pociąg, koordynuję, pilnuję, żeby wszystko poszło „jak po maśle”.
Staram się, żeby podróże, które organizuję przynosiły korzyść nie tylko moim Klientom, ale i ludziom w krajach, które odwiedzają. Wierzę, że podróże mają moc zmieniania nas samych. ODPOWIEDZIALNA TURYSTYKA jest dla mnie ważna.

Moi Klienci chwalą mnie za profesjonalizm, dobrą organizację i wiedzę, a także za poczucie humoru i dystans, także i do własnej osoby. WSPÓŁPRACUJĘ Z LOKALNYMI BIURAMI PODRÓŻY –  to moi przyjaciele, z którymi podróżowałam i z którymi pracuję od wielu lat. SKORZYSTAJ Z MOJEJ OFERTY ORGANIZACJI PODRÓŻY

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Tybet był ze mną od zawsze. Odkąd pamiętam marzyłam o tym, żeby tam pojechać. I kiedy przy okazji podróży po Chinach w 2006 r. przejeżdżałam przez Kham (wschodni Tybet) zrozumiałam, że muszę tu wrócić. Rok później wróciłam; i w kolejnym roku, i w kolejnym, i tak już kilkanaście lat. Tybet, to moje miejsce na ziemi. Zostałam licencjonowanym pilotem wycieczek, dzięki temu mogłam jeździć do Tybetu częściej i pokazywać ten kraj innym ludziom, taki, jakim ja go widzę – tajemniczy, magiczny ale i zwykły, niewolny od wad. W 2011 r. pojechałam po raz pierwszy do Birmy. Podobnie jak Tybet, Birma zawsze była gdzieś w mojej głowie. Ta nazwa obiecywała coś ulotnego, tajemniczego. Coś bardzo egzotycznego. Nie zawiodłam się. Bardzo lubię tam wracać.

Mam szczęście – robię to, co kocham i mogę dzielić się tym z innymi. Jako pilotka, prowadzę  wycieczki dla CT Poland, Africa Line, Torre. Współpracowałam także z biurami Barents.pl, Wyprawy z reporterem, Aslema Tours, Soul Travel.

LUBIĘ PISAĆ I DZIELIĆ SIĘ MOJĄ WIEDZĄ

Przez 7 lat współpracowałam z  Programem Tybetańskim Fundacji Inna Przestrzeń – zajmowałam się prawami człowieka w Tybecie. W 2015 r., razem z przyjaciółmi – podróżnikami, specjalistami od Tybetu, napisałam książkę „108” – prezent na 80 urodziny J.Ś. Dalajlamy XIV.

WSPÓŁPRACUJĘ Z NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER. Dotychczas ukazało się 5 moich tekstów:

Posłuchaj mnie w Polskim Radiu i w Radiu RAM

↓ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się ze mną. ↓


KLIKNIJ NA OBRAZEK I POBIERZ MINI PRZEWODNIK PO TYBECIEhttps://mailchi.mp/4076531f1bf0/tybet-mini-przewodnik-wyprawydoazji