Oferta organizacji podróży

Luksusowe wakacje w Bhutanie

WYPRAWY TAKIE, JAK TY

MAGICZNA PODRÓŻ DO TYBETU, BHUTANU, NEPALU LUB INDII NE

Marzysz o podróży do Tybetu, Bhutanu, lub Nepalu? Lubisz podróżować indywidualnie, bo pragniesz, by wyjazd był dostosowany do Ciebie? Chcesz podarować sobie wyjątkowe doświadczenie, które wzbogaci Cię wewnętrznie? Poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Zachwycić się dzikimi krajobrazami Tybetu i Nepalu, odpocząć od zgiełku świata w Bhutanie? A może jesteś pasjonatem fotografii i Twoim celem są wyjątkowe zdjęcia? A może po prostu masz przesiadkę w Pekinie i nie chcesz nudzić się na lotnisku.

ZAPRASZAM CIĘ DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY JEŚLI…

Marzysz o luksusowej podróży do Tybetu, Bhutanu, Nepalu lub Indii Północno-wschodnich? Doskonale trafiłeś/trafiłaś! Czym dla mnie jest luksus? Twoim pragnieniem. To jest klucz. Bez względu na to, czy luksus to dla Ciebie nocleg w królewskim hotelu w Bhutanie, czy skromny pokój na trekkingu wokół Mt. Kailash. To doświadczenia, które nie tylko pozwolą Ci poznać nową kulturę, odpocząć, ale także wzbogacą Cię wewnętrznie.

Chcesz podróżować indywidualnie, ale szkoda ci czasu na zajmowanie się organizacją wyjazdu.

Zależy Ci, aby Twój wyjazd był dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji, ale także by był zorganizowany w duchu odpowiedzialnej turystyki.

Chcesz poznać starożytne buddyjskie kultury, spotkać ludzi i uczestniczyć w ich codziennym życiu. Poznać odwiedzane kraje, takie, jakie one są (bez lukru z katalogów biur podróży i opowieści o “szczęśliwych uśmiechniętych tubylcach).

Jesteś osobą, która “patrzy sercem, która jest otwarta na doświadczanie, poznawanie innego, obcego. Chcesz wziąć udział w podróży, podczas której dbasz o siebie i o innych.

Wierzysz, że podróż ma moc zmiany Ciebie samej/samego i że to ważne by pozytywnie wpływała na ludzi, miejsca i środowisko, które napotykasz po drodze poprzez interakcje kulturowe oraz wybory, których dokonujesz.

 

CO ZYSKUJESZ ZLECAJĄC MI PRZYGOTOWANIE WYJAZDU? 

  • Podróż dostosowaną do swoich pragnień do standardu zakwaterowania, jakiego oczekujesz, do preferowanych przez Ciebie aktywności i miejsc, o których marzysz by je odwiedzić.
  • Komfort do dyspozycji masz samochód z kierowcą, lokalnego angielskojęzycznego przewodnika, zakwaterowania w standardzie, jakiego sobie życzysz.
  • Wsparcie zarówno w przygotowaniu się podróży, jak i podczas samego wyjazdu.
  • Satysfakcję pomagasz, dając pracę przedstawicielom lokalnych społeczności.

A przede wszystkim

  • Spełniasz swoje marzenie o podróży do jednych z najbardziej fascynujących miejsc na ziemi.
  • Zachwycasz się pięknem przyrody i wspaniałymi zabytkami.
  • Poznajesz fascynujące kultury, spotykasz ludzi i uczestniczysz w ich życiu.
  • Zmieniasz postrzeganie świata, zaglądasz w głąb siebie wyprawy w Himalaje to bardzo transformujące przeżycie, dające ogromne poczucie spokoju i wolności.
  • Zakochujesz się w podróżowaniu po Himalajach. 

Zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami.
Zajdziesz tu niezbędne informacje dotyczące organizowanych przeze mnie podróży.

MIEJSCA

TYBET

Chcesz zanurzyć się w rozmodlonych uliczkach Lhasy i przekonać się, że “prawdziwy” Tybet nadal istnieje? Poczuć duchowość tego miejsca i zrozumieć jego mieszkańców? Poczuć jak wyjątkowe jest to miejsce; zakochać się w dachu świata i ciągle chcieć odwiedzać coraz to nowe regiony? A do tego pomóc Tybetańczykom? 

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl
Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl

BHUTAN

Chcesz  doświadczyć, na czym polega bhutańskie szczęście? Poczuć, że jesteś poza czasem, że świat zwalnia – odpocząć od zgiełku i hałasu? 

Zachwycić się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i unikatową architekturą? Wspiąć się na Tygrysie Gniazdo? 

NEPAL

Chcesz poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Zanurzyć się w barwny tłum na ulicach Katmandu? Poczuć energię tego miejsca i zrozumieć jego mieszkańców? Podziwiać zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy?  A może marzysz o wyprawie do Mustangu, by poznać tajemniczą kulturę ostatniego buddyjskiego królestwa?

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl
Pekin przerwa w lotach Wyprawy do Azji Wielki Mur

INDIE PÓŁNOCNO-WSCHODNIE

Marzysz o podróży w regiony gdzie dociera niewielu zachodnich turystów? Chcesz zanurzyć się w ciszy himalajskich dolin? Doświadczyć wspaniałości i piękna żywych mostów w meghalajskiej dżungli? Zamieszkać na plantacji herbaty? A może podziwiać zwierzęta w rajskim ogrodzie Assamu?

PEKIN. WIELKI MUR

Masz przesiadkę w Pekinie? Wybierz się na Wielki Mur w Mutianyu.
Przesiadka w Pekinie nie musi być nudna. Chcesz spędzić ją inaczej, niż błąkając się po sklepach na lotnisku? Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś zamiast tego pojechała/pojechał na Wielki Mur w Mutianyu? Z własnym kierowcą. Bez obaw, że spóźnisz się na następny lot.

Pekin przerwa w lotach Wyprawy do Azji Wielki Mur

KIM JESTEM?

Nazywam się IWONA BARTOSZCZE. Jestem podróżniczką i pilotką wypraw po Himalajach i Birmie. Przygotowuję luksusowe podróże w Himalaje. Czym dla mnie jest luksus? Twoim pragnieniem. To jest klucz. Bez względu na to, czy znaczy to dla Ciebie nocleg w królewskim hotelu w Bhutanie, czy skromny nocleg na trekkingu wokół Mt. Kailash.  Przygotowuję wyjazdy dla osób, które chcą podarować sobie wyjątkowe doświadczenia, które nie tylko pozwalają odpocząć, ale także wzbogacają wewnętrznie

Od ponad 15 lat podróżuję po Himalajach i Birmie, ale Tybet, to dla mnie nie tylko podróże. Jestem także certyfikowaną dietetyczką medycyny tybetańskiej.

Więcej o mnie…

 

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Fantastyczna podróż! 🙂 Bardzo serdecznie dziękuje za jej zorganizowanie. Bhutańczycy, przemili i nadzwyczaj gościnni, nawet zorganizowali mi spotkanie z mistrzem buddyjskim. W Nepalu również dostałyśmy coś ponad pogram, także super. A Pani aplikacja jest świetnym rozwiązaniem, bardzo wygodne.

Ania H.

Właśnie wróciliśmy z Pekinu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji zwiedzania, za pośrednictwem Pani Iwony, dla naszej czteroosobowej rodziny. Przewodnik wraz z kierowcą, pokazali nam przez trzy dni wiele atrakcji Pekinu, Mur Chiński, kulturę i sposób życia chińczyków. Bardzo nam się wszystko podobało, wejściówki na nas czekały, transfer z i na lotnisko. Wszystko bardzo punktualnie i profesjonalnie.
Polecamy “Wyprawy do Azji” z całego serca.

Łukasz M. z Rodziną

Wyprawa do Tybetu była ogromnym przeżyciem, fantastyczny świat i zapierające dech widoki. Cala wyprawa była zorganizowana bardzo profesjonalnie i umożliwiła spojrzeć na Tybet z odmiennych perspektyw. Bardzo dziękujemy i z pewnością będziemy polecać.

Agnieszka i Janusz L.

Więcej opinii znajdziesz tutaj.