OFERTA

PODRÓŻE TAKIE, JAK TY

 

 

MARZYSZ O PODRÓŻY DO TYBETU, BHUTANU, NEPALU, CHIN LUB BIRMY, ALE LUBISZ PODRÓŻOWAĆ INDYWIDUALNIE I NIE MASZ CZASU NA SZUKANIE INFORMACJI W INTERNECIE LUB ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI? 

Wyobraź sobie jakby to było, gdyby ktoś zorganizował wyjazd za Ciebie. Doradził, przygotował program zgodny z Twoimi oczekiwaniami, załatwił za Ciebie formalności? A do tego, przez cały czas trwania Twojej podróży czuwał, żeby wszystko szło jak po maśle.

 

Iwona Bartoszcze

Dobrze trafiłeś. Nazywam się Iwona Bartoszcze. Pomagam spełniać marzenia o podróżach do Azji. Zajmuję się organizacją podróży do Tybetu, Birmy i Bhutanu. Doradzam, przygotowuję program, pomagam załatwiać formalności. Jestem dobrym duchem podróży, dbam by wszystko szło jak po maśle.

Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług. Dlaczego? Bo przez ostatnie 12 lat wielokrotnie byłam w krajach, do których organizuję podróże, nie tylko jako podróżniczka, ale także jako pilot wycieczek i przewodniczka. Staram się, żeby podróże, które przygotowuję przynosiły korzyść nie tylko moim Klientom, ale i ludziom w krajach, które odwiedzają. Współpracuję ze sprawdzonymi małymi biurami w Tybecie, Chinach, Birmie, Bhutanie i Nepalu. Prowadzą je moi przyjaciele – pomagamy, dając pracę przedstawicielom lokalnej społeczności. Wierzę, że podróże mają moc zmieniania na lepsze nie tylko nas samych ale i świata. Odpowiedzialna turystyka jest dla mnie ważna.

Co zyskujesz? Pomoc w przygotowaniu podróży i opiekę podczas wyjazdu. Oszczędzasz czas. Unikniesz wielu nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu – dostaniesz aktualne informacje na temat podróżowania w danym kraju i profesjonalną poradę na temat trasy. Masz z głowy formalności i pamiętanie o terminach – załatwię je za Ciebie. Przez cały czas trwania twojego wyjazdu będę czuwała by wszystko przebiegało bez zarzutu. Pomagasz, dając pracę przedstawicielom lokalnych społeczności.

Moja oferta skierowana do osób, które chcą podróżować indywidualnie albo w małej grupie, ale nie mają czasu na organizację wyjazdu. Chcą lepiej poznać odwiedzane kraje. Zależy im, aby ich wyjazd był dostosowany do ich oczekiwań i preferencji ale także by był zorganizowany w duchu odpowiedzialnego podróżowania.

Moi klienci chwalą mnie za profesjonalizm, dobrą organizację i wiedzę oraz… poczucie humoru i dystans także do własnej osoby. Tu znajdziesz moje referencje.

Ze względu na specyfikę poszczególnych krajów, przygotowanie każdej podróży przebiega nieco inaczej. ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI:

https://wyprawydoazji.pl/organizacja-wyjazdow-indywidualnych-do-bhutanu

Organizacja podróży do Birmy, Nepalu