Oferta organizacji podróży

 

 

WYPRAWY TAKIE JAK TY

MAGICZNA PODRÓŻ DO TYBETU, BHUTANU, NEPALU LUB BIRMY

Marzysz o podróży do Tybetu, Bhutanu, Nepalu lub Birmy? Chcesz poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Zachwycić się dzikimi krajobrazami Tybetu i Nepalu, odpocząć od zgiełku świata w Bhutanie? A może jesteś pasjonatem fotografii i Twoim celem są wyjątkowe zdjęcia? Lubisz podróżować indywidualnie albo z grupą przyjaciół? Cenisz sobie żeby podróż była w 100% dostosowana do Ciebie?

r

COVID 19

W chwili obecnej nie ma możliwości podróżowania do Birmy, Bhutanu, Tybetu i Chin z powodu ograniczeń związanych z pandemią.

Jeśli chcesz, żebym poinformowała Cię gdy sytuacja się zmieni 

MOJA OFERTA SKIEROWANA JEST DO CIEBIE JEŚLI:

Chcesz podróżować indywidualnie albo z grupą przyjaciół, ale nie masz ochoty zajmować się samodzielną organizacją wyjazdu.

Zależy Ci, aby Twój wyjazd był dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji ale także by był zorganizowany w duchu odpowiedzialnej turystyki. 

Chcesz poznać starożytne buddyjskie kultury, spotkać ludzi i uczestniczyć w ich codziennym życiu. poznać odwiedzane kraje, takie jakie one są (bez lukru z katalogów biur podróży i opowieści o “szczęśliwych uśmiechniętych tubylcach”)

Jesteś osobą, która “patrzy sercem” która jest otwarta na doświadczanie, poznawanie innego, obcego. Chcesz wziąć udział w podróży podczas której dba się o siebie i o innych. 

Wierzysz, że podróż zmienia Ciebie samą/samego i że to ważne by pozytywnie wpływała na ludzi, miejsca i środowisko, które napotykasz po drodze poprzez interakcje kulturowe oraz wybory, których dokonujesz.

 

CO ZYSKUJESZ ZLECAJĄC MI PRZYGOTOWANIE WYJAZDU? 

  • Podróż dostosowaną do Ciebie – do standardu zakwaterowania jakiego oczekujesz, do preferowanych przez Ciebie aktywności i miejsc, o których marzysz by je odwiedzić. 
  • Komfort – do dyspozycji masz samochód z kierowcą, lokalnego angielskojęzycznego przewodnika, zakwaterowania w standardzie, jakiego sobie życzysz.
  • Wsparcie zarówno w przygotowaniu się podróży, jak i podczas samego wyjazdu.
  • Satysfakcję – pomagasz, dając pracę przedstawicielom lokalnych społeczności.

A przede wszystkim

  • Spełniasz swoje marzenie o podróży do jednych z najbardziej fascynujących miejsc na ziemi. 
  • Zachwycasz się pięknem przyrody i wspaniałymi zabytkami. 
  • Poznajesz fascynujące kultury, spotykasz ludzi i uczestniczysz w ich życiu. 
  • Zmieniasz postrzeganie świata, zaglądasz w głąb siebie – wyprawy w Himalaje to bardzo transformujące przeżycie, dające ogromne poczucie spokoju i wolności. 
  • Zakochujesz się w podróżowaniu po Himalajach i Birmie

Zapraszm Cię do zapoznania się ze szczegółami. 
Zajdziesz tu niezbędne informorcje dotyczące organizowanych przeze mnie podróży.

DESTYNACJE

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl

TYBET

Chcesz poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Podziwiać zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy? Zobaczyć Mt. Everest? Wspiąć się na dach Potali? Zanurzyć się w rozmodlonych uliczkach Lhasy i przekonać się, że “prawdziwy” Tybet nadal istnieje, wcale nie zniknął? 

BHUTAN

Chcesz  dowiedzieć się na czym polega bhutańskie szczęście? Poczuć, że jesteś poza czasem, że świat zwalnia – odpocząć od zgiełku i hałasu?

Zachwycić się zapierajacymi dech w piersiach krajobrazami i unikatową architekturą? Wspiąć się na Tygrysie Gniazdo? 

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl
Luksusowe wakacje w Bhutanie

BHUTAN – LUKSUSOWE WAKACJE
W POSZUKIWANIU SHAMBHALI

Szukasz doświadczeń, które wzbogacą Cię duchowo? Marzysz by odpocząć od zgiełku świata w wyjątkowym miejscu, do którego docierają nieliczni? Zanurzyć się w kulturę, w której harmonia z ludźmi i nieskażoną przyrodą jest nie tylko częścią starożytnej tradycji, ale została także wpisana do konstytucji? Wyciszyć się i odzyskać połączenie ze swoją duszą, wewnętrzną mocą, siłą kreacji?

BIRMA

Marzyszo podróży do egzotycznej krainy rodem z wierszy Rudyarda Kiplinga? Chcesz zanużyć się w eleganckie dzielnice kolonialnego Rangunu. Napić się drinka, w jednym z najsławniejszych hoteli Azji? Wędrować wraz z rozmodlonymi ludźmi wokół pagody Schwedagon i zanurzyć się w jego spokoju i magii? Zachwycić się urodą ludzi, pięknem krajobrazów i birmańskiej sztuki? 

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl

KIM JESTEM?

Nazywam się IWONA BARTOSZCZEJestem podróżniczką i pilotką wypraw po Himalajach i Birmie. Od ponad 14 lat podróżuję po dachu świata, sama oraz z turystami. Od 10 lat organizuję wyjazdy indywidualne do Tybetu, Bhutanu, Nepalu i Birmy dla osób, które chcą głębiej zanurzyć się w kulturę tych krajów. 

Kultura Tybetu i Bhutanu jest moją największą pasją. Kocham (choć nie bezkrytycznie) Tybet – pracuję tam, spędzam wakacje – nigdy mi się nie znudzi. Jestem współautorką książki-prezentu na 80. urodziny Jego Świątobliwości Dalajlamy XIV – pt. “108” oraz 2 e-booków o podróżowaniu po Bhutanie i Tybecie, a także  książki kucharskiej z przepisami na pyszne potrawy z obu tych krajów. Moje teksty dotyczące Tybetu, Bhutanu i Birmy przeczytasz w National Geographic Traveler

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Fantastyczna podróż! 🙂 Bardzo serdecznie dziękuje za jej zorganizowanie. Bhutańczycy, przemili i nadzwyczaj gościnni, nawet zorganizowali mi spotkanie z mistrzem buddyjskim. W Nepalu również dostałyśmy coś ponad pogram, także super. A Pani aplikacja jest świetnym rozwiązaniem, bardzo wygodne.

Ania H.

Właśnie wróciliśmy z Pekinu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji zwiedzania, za pośrednictwem Pani Iwony, dla naszej czteroosobowej rodziny. Przewodnik wraz z kierowcą, pokazali nam przez trzy dni wiele atrakcji Pekinu, Mur Chiński, kulturę i sposób życia chińczyków. Bardzo nam się wszystko podobało, wejściówki na nas czekały, transfer z i na lotnisko. Wszystko bardzo punktualnie i profesjonalnie.
Polecamy “Wyprawy do Azji” z całego serca.

Łukasz M. z Rodziną

Wyprawa do Tybetu była ogromnym przeżyciem, fantastyczny świat i zapierające dech widoki. Cala wyprawa była zorganizowana bardzo profesjonalnie i umożliwiła spojrzeć na Tybet z odmiennych perspektyw. Bardzo dziękujemy i z pewnością będziemy polecać.

Agnieszka i Janusz L.

Więcej opinii znajdziesz tutaj.