Oferta organizacji podróży

 

 

WYPRAWY TAKIE JAK TY

MAGICZNA PODRÓŻ DO TYBETU, BHUTANU, NEPALU LUB BIRMY

Podróż do Tybetu, Bhutanu, Nepalu lub Birmy to Twoje największe marzenie? Chcesz poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Zachwycić się dzikimi krajobrazami Tybetu i Nepalu, odpocząć od zgiełku świata w Bhutanie? A może jesteś pasjonatem fotografii i Twoim celem są wyjątkowe zdjęcia? Lubisz podróżować indywidualnie albo z grupą przyjaciół? Cenisz sobie żeby podróż była w 100% dostosowana do Ciebie?

r

COVID 19

W chwili obecnej nie ma możliwości podróżowania do Birmy, Bhutanu, Tybetu i Chin z powodu ograniczeń związanych z pandemią.

Jeśli chcesz, żebym poinformowała Cię gdy sytuacja się zmieni 

MOJA OFERTA SKIEROWANA JEST DO CIEBIE JEŚLI:

Marzysz o podróży  do Tybetu, Bhutanu (albo luksusowych wakacjach w Bhutanie) Nepalu lub Birmy.

Chcesz podróżować indywidualnie albo z grupą przyjaciół, ale nie masz ochoty zajmować się samodzielną organizacją wyjazdu.

Zależy Ci, aby Twój wyjazd był dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji ale także by był zorganizowany w duchu odpowiedzialnej turystyki. 

Chcesz poznać starożytne buddyjskie kultury, spotkać ludzi i uczestniczyć w ich codziennym życiu. poznać odwiedzane kraje, takie jakie one są (bez lukru z katalogów biur podróży i opowieści o “szczęśliwych uśmiechniętych tubylcach”)

Jesteś osobą, która “patrzy sercem” która jest otwarta na doświadczanie, poznawanie innego, obcego. Chcesz wziąć udział w podróży podczas której dba się o siebie i o innych. 

Wierzysz, że podróż zmienia Ciebie samą/samego i że to ważne by pozytywnie wpływała na ludzi, miejsca i środowisko, które napotykasz po drodze poprzez interakcje kulturowe oraz wybory, których dokonujesz.

 

CO ZYSKUJESZ ZLECAJĄC MI PRZYGOTOWANIE WYJAZDU? 

  • Podróż dostosowaną do Ciebie – do standardu zakwaterowania jakiego oczekujesz, do preferowanych przez Ciebie aktywności i miejsc, o których marzysz by je odwiedzić. 
  • Komfort – do dyspozycji masz samochód z kierowcą, lokalnego angielskojęzycznego przewodnika, zakwaterowania w standardzie, jakiego sobie życzysz.
  • Wsparcie zarówno w przygotowaniu się podróży, jak i podczas samego wyjazdu.
  • Satysfakcję – pomagasz, dając pracę przedstawicielom lokalnych społeczności.

A przede wszystkim

  • Spełniasz swoje marzenie o podróży do jednych z najbardziej fascynujących miejsc na ziemi. 
  • Zachwycasz się pięknem przyrody i wspaniałymi zabytkami. 
  • Poznajesz fascynujące kultury, spotykasz ludzi i uczestniczysz w ich życiu. 
  • Zmieniasz postrzeganie świata, zaglądasz w głąb siebie – wyprawy w Himalaje to bardzo transformujące przeżycie, dające ogromne poczucie spokoju i wolności. 
  • Zakochujesz się w podróżowaniu po Himalajach i Birmie

Zapraszm Cię do zapoznania się ze szczegółami. 
Zajdziesz tu niezbędne informorcje dotyczące organizowanych przeze mnie podróży.

DESTYNACJE

NEPAL

Chcesz poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Zanurzyć się w barwny tłum na ulicach Kathmandu? Poczuć energię tego miejsca i zrozumieć jego mieszkańców? Podziwiać zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy?  A może marzysz o wyprawie do Mustangu by poznać tajemniczą kulturę ostatniego buddyjskiego królestwa?

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl
Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl

TYBET

Chcesz poznać fascynującą kulturę ludów zamieszkujących najwyższe góry świata? Podziwiać zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy? Zobaczyć Mt. Everest? Wspiąć się na dach Potali? Zanurzyć się w rozmodlonych uliczkach Lhasy i przekonać się, że „prawdziwy” Tybet nadal istnieje, wcale nie zniknął? 

BHUTAN

Chcesz  dowiedzieć się na czym polega bhutańskie szczęście? Poczuć, że jesteś poza czasem, że świat zwalnia – odpocząć od zgiełku i hałasu?

Zachwycić się zapierajacymi dech w piersiach krajobrazami i unikatową architekturą? Wspiąć się na Tygrysie Gniazdo? 

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl
Luksusowe wakacje w Bhutanie

BHUTAN – LUKSUSOWE WAKACJE
W POSZUKIWANIU SHAMBHALI

Szukasz doświadczeń, które wzbogacą Cię duchowo? Marzysz by odpocząć od zgiełku świata w wyjątkowym miejscu, do którego docierają nieliczni? Zanurzyć się w kulturę, w której harmonia z ludźmi i nieskażoną przyrodą jest nie tylko częścią starożytnej tradycji, ale została także wpisana do konstytucji? Wyciszyć się i odzyskać połączenie ze swoją duszą, wewnętrzną mocą, siłą kreacji?

BIRMA

Marzyszo podróży do egzotycznej krainy rodem z wierszy Rudyarda Kiplinga? Chcesz zanużyć się w eleganckie dzielnice kolonialnego Rangunu. Napić się drinka, w jednym z najsławniejszych hoteli Azji? Wędrować wraz z rozmodlonymi ludźmi wokół pagody Schwedagon i zanurzyć się w jego spokoju i magii? Zachwycić się urodą ludzi, pięknem krajobrazów i birmańskiej sztuki? 

Everest z Drogi - wyprawydoazji,pl

KIM JESTEM?

Nazywam się IWONA BARTOSZCZEJestem podróżniczką i pilotką wypraw po Himalajach i Birmie. Od ponad 14 lat podróżuję po dachu świata, sama oraz z turystami. Od 10 lat przygotowuję podróże do Tybetu, Bhutanu, Nepalu i Birmy dla osób, które chcą głębiej zanurzyć się w kulturę tych krajów. 

Kultura Tybetu i Bhutanu jest moją największą pasją. Kocham (choć nie bezkrytycznie) Tybet – pracuję tam, spędzam wakacje – nigdy mi się nie znudzi. Jestem współautorką książki-prezentu na 80. urodziny Jego Świątobliwości Dalajlamy XIV – pt. “108” oraz 3 e-booków: o przygotowaniu podróży do Tybetu i Bhutanu, a także  książki kucharskiej z przepisami na pyszne potrawy z obu tych krajów. Moje teksty dotyczące Tybetu, Bhutanu i Birmy przeczytasz w National Geographic Traveler.

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Fantastyczna podróż! 🙂 Bardzo serdecznie dziękuje za jej zorganizowanie. Bhutańczycy, przemili i nadzwyczaj gościnni, nawet zorganizowali mi spotkanie z mistrzem buddyjskim. W Nepalu również dostałyśmy coś ponad pogram, także super. A Pani aplikacja jest świetnym rozwiązaniem, bardzo wygodne.

Ania H.

Właśnie wróciliśmy z Pekinu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji zwiedzania, za pośrednictwem Pani Iwony, dla naszej czteroosobowej rodziny. Przewodnik wraz z kierowcą, pokazali nam przez trzy dni wiele atrakcji Pekinu, Mur Chiński, kulturę i sposób życia chińczyków. Bardzo nam się wszystko podobało, wejściówki na nas czekały, transfer z i na lotnisko. Wszystko bardzo punktualnie i profesjonalnie.
Polecamy “Wyprawy do Azji” z całego serca.

Łukasz M. z Rodziną

Wyprawa do Tybetu była ogromnym przeżyciem, fantastyczny świat i zapierające dech widoki. Cala wyprawa była zorganizowana bardzo profesjonalnie i umożliwiła spojrzeć na Tybet z odmiennych perspektyw. Bardzo dziękujemy i z pewnością będziemy polecać.

Agnieszka i Janusz L.

Więcej opinii znajdziesz tutaj.