Oferta. Organizacja podróży

WYPRAWY TAKIE JAK TY

 MARZYSZ O PODRÓŻY DO TYBETU, BHUTANU, NEPALU, CHIN LUB BIRMY, ALE LUBISZ PODRÓŻOWAĆ INDYWIDUALNIE I NIE MASZ CZASU NA SZUKANIE INFORMACJI W INTERNECIE I ORGANIZACJĘ PODRÓŻY? PRZERAŻA CIĘ ILOŚĆ FORMALNOŚCI I ZASTANAWIASZ SIĘ, JAK SOBIE Z TYM WSZYSTKIM PORADZISZ?

Wyobraź sobie jakby to było, gdyby ktoś zorganizował wyjazd za Ciebie. Doradził, przygotował program zgodny z Twoimi oczekiwaniami, załatwił za Ciebie formalności? A do tego, przez cały czas trwania Twojej podróży czuwał, żeby wszystko szło jak po maśle.

Dobrze trafiłeś. Nazywam się IWONA BARTOSZCZE. Pomagam spełniać marzenia o podróżach do Tybetu, Chin, Bhutanu, Nepal i Birmy.

Zajmuję się organizacją podróży do Tybetu, Bhutanu, Chin, Nepalu i Birmy. Doradzam, przygotowuję program, pomagam załatwiać formalności. Jestem dobrym duchem podróży, dbam by wszystko szło jak po maśle.

Moja oferta skierowana do osób, które chcą podróżować indywidualnie albo w małej grupie, ale nie mają czasu na organizację wyjazdu albo nie mają czasu siedzieć w internecie i szukać wszystkich niezbędnych wiadomości. Chcą lepiej poznać odwiedzane kraje. Zależy im, aby ich wyjazd był dostosowany do ich oczekiwań i preferencji ale także by był zorganizowany w duchu odpowiedzialnego podróżowania.

Co zyskujesz? 

  • Pomoc w przygotowaniu podróży i opiekę podczas wyjazdu. Doradzam na co warto się zdecydować, a co odpuścić. Oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Unikniesz wielu nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu – dostaniesz aktualne informacje na temat podróżowania w danym kraju i profesjonalną poradę na temat trasy i przygotowania do wyjazdu.
  • Masz z głowy pamiętanie o terminach i formalności – załatwię je za Ciebie.
  • Przez cały czas trwania twojego wyjazdu będę czuwała by wszystko przebiegało bez zarzutu.
  • Pomagasz, dając pracę przedstawicielom lokalnych społeczności.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ ORGANIZACJI PODRÓŻY: 

MINI

– Program wyjazdu w oparciu o Twoje oczekiwania
– Plan podróży na każdy dzień
– Transport na miejscu
– Propozycja hoteli
– Pomoc w załatwieniu formalności, permitów*, biletów na pociąg, etc. (z wyjątkiem pośrednictwa wizowego)
– Kosztorys

STANDARD

– Program wyjazdu w oparciu o Twoje oczekiwania
– Plan podróży na każdy dzień
– Transport na miejscu
– Propozycja hoteli

– Pomoc w załatwieniu formalności, permitów*, biletów na pociąg, etc (z wyjątkiem pośrednictwa wizowego)
– Kosztorys
Aplikacja na komórkę z interaktywnymi mapami, dokumentami, (także w trybie offline),
– Checklista co zapakować

Butla z tlenem*


VIP

– Program wyjazdu w oparciu o Twoje oczekiwania
– Plan podróży na każdy dzień
– Transport na miejscu
– Propozycja hoteli (2 zestawy do wyboru)
– Pomoc w załatwieniu formalności, permitów*, biletów na pociąg, etc (z wyjątkiem pośrednictwa wizowego)
– Kosztorys
Aplikacja na komórkę z interaktywnymi mapami, dokumentami, mini-przewodnikiem (w trybie offline),
– Checklista co zapakować
– Pomoc w wypełnieniu wniosku o wizę
– Butla z tlenem*
– Miniprzewodnik po odwiedzanych obiektach
– Kolacja powitalna
– Opieka w trakcie trwania wyjazdu (pomogę Ci w przypadku wszelkich wątpliwości i problemów). Cały czas jesteśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym


597 PLN


847 PLN


1267 PLN

*dotyczy podróży do Tybetu


Ze względu na specyfikę poszczególnych krajów, przygotowanie każdej podróży przebiega nieco inaczej.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI:

Organizacja podróży do Tybetu

organizacja podróży do Bhutanu

Organizacja podróży do Birmy Chin i Nepalu

DLACZEGO warto skorzystać z moich usług? 
Od ponad 12 lat podróżuję po Tybecie, sama i z turystami, organizuję wyjazdy dla siebie i dla innych. Organizuję także wyjazdy do Birmy, Bhutanu, Chin, Nepalu, bo tam także byłam wielokrotnie (nie przygotowuję wyjazdów w kierunki, których nie znam). Kocham podróżować i planować podróże, jak byłam mała uwielbiałam podróżować palcem po mapie 🙂 
Staram się, żeby podróże, które przygotowuję przynosiły korzyść nie tylko moim Klientom, ale i ludziom w krajach, które odwiedzają. Współpracuję ze sprawdzonymi małymi biurami w Tybecie, Chinach, Birmie, Bhutanie i Nepalu. Prowadzą je moi przyjaciele – pomagamy, dając pracę przedstawicielom lokalnej społeczności. Wierzę, że podróże mają moc zmieniania na lepsze nie tylko nas samych ale i świata. Odpowiedzialna turystyka jest dla mnie ważna.
Cenię sobie wiedzę, szczerość i uczciwość, unikam nakładania lukrowanej waty – moi klienci zawsze dowiadują się “jak jest” (przykładowo, że pada, że szansa zobaczenia Everestu jest nikła) i mogą świadomie podjąć decyzję. 

Moi klienci chwalą mnie za profesjonalizm, dobrą organizację i wiedzę oraz… poczucie humoru i dystans także do własnej osoby. Tu znajdziesz moje referencje.