Przesiadka w Pekinie

Wyprawy do Azji - wyjazdy indywidualne do Tybetu, Bhutanu i Chin

PRZESIADKA W PEKINIE? WYBIERZ SIĘ NA WIELKI MUR W MUTIANYU?

Przesiadka w Pekinie nie musi być nudna. Chcesz spędzić ją inaczej niż błąkając się po sklepach na lotnisku? Wyobraź sobie jak by to było, gdybyś zamiast tego pojechała/pojechał na Wielki Mur w Mutianyu? Z własnym kierowcą. Bez obaw, że spóźnisz się na następny lot?  

r

COVID 19

W chwili obecnej nie ma możliwości podróżowania do Birmy, Bhutanu, Tybetu, Nepalu i Chin z powodu ograniczeń związanych z pandemią.

Jeśli chcesz, żebym poinformowała Cię gdy sytuacja się zmieni 

Dzięki współpracy ze mną, w czasie przerwy w locie w Pekinie odwiedzisz Wielki Mur w Mutianyu nie wydając więcej niż 700 CNY* (samochód z kierowcą) lub 1200 CNY* (samochód z kierowcą+ angielskojęzyczny licencjonowany przewodnik + bilety wstępu na Mur) na dwie osoby. 

Co zyskujesz:

  • Ciekawie spędzony czas zamiast nudy na lotnisku
  • Pewność, że odwiedzisz Wielki Mur i bez stresu zdążysz na swój samolot
  • Komfort – nie musisz jechać na Mur komunikacją publiczną, co zajmuje dużo czasu i bywa bardzo kłopotliwe
  • Unikasz niechcianych „atrakcji” – rund po sklepach z pamiątkami, czy tego, że będziesz musiała/musiał wracać na lotnisko na własną rękę
  • Oszczędzasz czas – nie musisz marnować czasu na poszukiwania sprawdzonego kierowcy w Pekinie i organizację wyjazdu – zrobię to za Ciebie

  Dla kogo?

  Ta oferta jest dla osób, które mają minimum 8-godzinną przerwę w lotach lub zatrzymują się w Pekinie.

  Szczegóły oferty

  • Przygotuję dla Ciebie program wyjazdu Na Wielki Mur w cenie do 700 CNY* (samochód z kierowcą) lub 1200 CNY* (samochód z kierowcą+ angielskojęzyczny licencjonowany przewodnik lokalny + bilety wstępu na Mur) na dwie osoby. 
  • Pomogę Ci załatwić formalności
  • Otrzymasz ode mnie spersonalizowaną aplikację na komórkę (działa offline) ze swoim wyjazdem – dotyczy pakietu STANDARD

  TWOJA INWESTYCJA

  PRZESIADKA W PEKINIE - JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

  PAKIET MINIMUM: Kierowca spotka się z Tobą na lotnisku, zawozi na Wielki Mur, a potem odwozi z powrotem na lotnisko. Kierowca posługuje się bardzo podstawowym angielskim.

  PAKIET STANDARD: Przewodnik (angielskojęzyczny) spotka się z Tobą na lotnisku w Pekinie. Prywatnym samochodem zabierze Cię na Wielki Mur w Mutianyu.  Poleci Ci sprawdzoną lokalną restaurację i pomoże zamówić dania. Odwiezie Cię z powrotem na lotnisko, na czas, tak żebyś mogła, żebyś mógł zdążyć na następny samolotJ eśli planujesz dłuższy pobyt w Pekinie może Cię odebrać z i odwieźć do hotelu.
  Jeśli masz więcej czasu istnieje możliwość rozszerzenia zwiedzania o Zakazane Miasto.

  *WAŻNE! Podane w ofercie orientacyjne ceny (w CNY) wyjazdów NIE obowiązują w chińskie święta:

  – 1, 2, 3 dzień Chińskiego Nowego Roku (styczeń)
  – 4-6 kwietnia – Święto Zmarłych
  – 1. dzień Święta Smoczych Łodzi (czerwiec)
  – 1 dzień Święta Środka Jesieni (październik)
  – 1 – 3 października – Święto Państwowe

  Nowy Rok, Święto Smoczych Łodzi, oraz Święto Środka jesieni – to święta ruchome, co roku wypadają w innym terminie.

  Terminy świąt w 2020 r.:
  Chiński Nowy Rok – 24-30 stycznia; Święto Smoczych Łodzi 25-27 czerwca; Święto Środka Jesieni – 1 października.

  Jeśli planujesz podróż w, którymś z tych terminów – zapytaj ile może kosztować Twój wyjazd.

  Jeśli język angielski nie jest Twoją najmocniejszą stroną może zainteresuje Cię oferta zwiedzania z przewodniczką, która zna rosyjski oraz w podstawowym zakresie język polski. Jeśli tak – napisz do mnie i dowiedz się o dostępne terminy i cenę.

  W Internecie znajdziesz wiele biur, które oferują wycieczki z Pekinu na Mur za 40 USD od osoby. Wybierając się z nimi musisz się liczyć, że jest dużo więcej atrakcji, o których te biura nie piszą: krążenie po Pekinie i zbieranie ludzi po hotelach, powrót do hotelu na własną rękę po zakończonej wycieczce. Podróżowanie w dużej grupie i zakupy – co najmniej dwa sklepy, od których przewodnik ma prowizję, więc tego nie odpuści – średnio po 40 minut w każdym, ale za to można kupić ciepłą kołdrę albo jedwabny garnitur…, Albo perły, choć nie zawsze prawdziwe.

  Korzystając z tej oferty UNIKNIESZ tych dodatkowych niechcianych „atrakcji”.

  Wycieczka udała się znakomicie! Przewodnik bardzo ciekawe opowiadał Murze Chińskim oraz o innych chińskich ciekawostkach 🙂

  Basia K.

  Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wycieczki na Chiński Mur. Wszystko odbyło się perfekcyjnie. 
  Naprawdę super! 

  Monika K.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki na Mur Chiński i ze zwiedzania Pekinu. Dziękuję za pomoc.
   

  Barbara Sz.

  Wszystko się udało!  Mur cudowny, widok zapierający dech w piersiach. Przewodnik bardzo pomocny. Zabrał nas na przepyszny obiad. 

  Anna. C.