Przesiadka w Pekinie

Wyprawy do Azji - wyjazdy indywidualne do Tybetu, Bhutanu i Chin

PRZESIADKA W PEKINIE? WYBIERZ SIĘ NA WIELKI MUR W MUTIANYU

Przesiadka w Pekinie nie musi być nudna. Chcesz spędzić ją inaczej, niż błąkając się po sklepach na lotnisku? Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś zamiast tego pojechała/pojechał na Wielki Mur w Mutianyu? Z własnym kierowcą. Bez obaw, że spóźnisz się na następny lot?  

Dzięki współpracy ze mną, w czasie przerwy w locie w Pekinie odwiedzisz Wielki Mur w Mutianyu, nie wydając więcej niż 1000 CNY* (samochód z kierowcą) lub 1600 CNY* (samochód + angielskojęzyczny licencjonowany przewodnik (i kierowca w jednym + bilety wstępu na Mur) na dwie osoby. Aktualny kurs CNY (renminbi) do złotego znajdziesz tutaj.

Co zyskujesz:

  • Ciekawie spędzony czas zamiast nudy na lotnisku
  • Pewność, że odwiedzisz Wielki Mur i bez stresu zdążysz na swój samolot
  • Komfort nie musisz jechać na Mur komunikacją publiczną, co zajmuje dużo czasu i bywa bardzo kłopotliwe
  • Unikasz niechcianych “atrakcji”  rund po sklepach z pamiątkami, czy tego, że będziesz musiała/musiał wracać na lotnisko na własną rękę
  • Oszczędzasz czas nie musisz marnować czasu na poszukiwania sprawdzonego kierowcy w Pekinie i organizację wyjazdu – zrobię to za Ciebie.

  Dla kogo?

  Dla Ciebie, jeśli masz minimum 8-godzinną przerwę w lotach lub zatrzymujesz się w Pekinie. 

  Dla kogo moja oferta nie jest?

  Jeśli masz mniej niż 8-godzinną przerwę w lotach.
  Oczekujesz budżetowej wycieczki. Pekin jest jednym z najdroższych miast w Azji. W Polsce mamy wyobrażenie, że Chiny są tanie (jak Indie, Tajlandia, czy Laos), ale od dawna już tak nie jest. Moim priorytetem jest wysoka jakoś usług – współpracuję z najlepszymi przewodnikami po Pekinie i kierowcami. 

  Szczegóły oferty

  • Przygotuję dla Ciebie wyjazd na Wielki Mur w cenie do 1000 CNY* (samochód z kierowcą) lub 1600 CNY* (samochód + angielskojęzyczny licencjonowany przewodnik lokalny + bilety wstępu na Mur) dla dwóch osób.
   Lub
  • Przygotuję dla Ciebie wyjazd na Wielki Mur i lub do Pekinu – wg Twoich preferencji (samochód + angielskojezyczny przewodnik+ bilety wstępu do wybranych przez Ciebie obiektów) w cenie od 1700 CNY* dla dwóch osób

  PRZESIADKA W PEKINIE - JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?


  TYLKO SMACHÓD:
  Kierowca spotka się z Tobą na lotnisku, zawozi na Wielki Mur, a potem odwozi z powrotem na lotnisko. Kierowca posługuje się bardzo podstawowym angielskim.

  Ile dni (nie licząc niedziel i świąt) potrzebuję na organizację: 3 dni.

  SAMOCHÓD, PRZEWODNIK I BILETY: Przewodnik (angielskojęzyczny) spotka się z Tobą na lotnisku w Pekinie. Prywatnym samochodem zabierze Cię na Wielki Mur w Mutianyu.  Poleci Ci sprawdzoną lokalną restaurację i pomoże zamówić dania. Odwiezie Cię z powrotem na lotnisko, na czas, tak żebyś mogła, żebyś mógł zdążyć na następny samolot. Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Pekinie może Cię odebrać z i odwieźć do hotelu.

  Ile dni potrzebuję na organizację: 4

  WYCIECZKA TAKA, JAKA CHCESZ: (przesiadka dłuższa niż 15 h) zorganizuję dla Ciebie wycieczkę taką, jaką chcesz, czy to na Wielki Mur, do Zakazanego miasta albo w okolice Pekinu.
  Przewodnik (angielskojęzyczny) spotka się z Tobą na lotnisku w Pekinie. Prywatnym samochodem zabierze Cię na Wielki Mur w Mutianyu.  Poleci Ci sprawdzoną lokalną restaurację i pomoże zamówić dania. Odwiezie Cię z powrotem na lotnisko, na czas, tak żebyś mogła/ mógł zdążyć na następny samolot. 

  Ile dni potrzebuję na organizację: 6

  NIE przyjmuję zgłoszeń na OSTATNIĄ CHWILĘ!

  Dlaczego? Nie jestem w stanie przygotować Twojego wyjazdu w 1 dzień, zwłaszcza jeśli oprócz Wielkiego Muru chcesz zwiedzić coś więcej. To wymaga czasu i formalności (o istnieniu których możesz zwyczajnie nie wiedzieć), a które muszą zostać dopełnione by wszystko odbyło się zgodnie z prawem i żebyś miała/miał pewność, że Twój wyjazd przebiegnie bez problemów. Nie pracuję w niedziele i święta

   

  Pisząc do mnie maila, podaj mi proszę

  • Datę przylotu do Pekinu (jeśli Twoja podróż wypada w chińskie świeto, ceny wyższe niż normalnie)
  • Godzinę przylotu i wylotu z Pekinu (jesli przykładowo masz 15 godzin przerwy, to jeśli przylatujesz o 5 rano, to tój program ziedzania, a co za tym idzie i cena, będzie inny niż jak ladujesz o 11.)
  • Ilość osób
  • Jesli lecisz z dziećmi – wiek pociech. 

  TWOJA INWESTYCJA

  *WAŻNE! Podane w ofercie orientacyjne ceny (w CNY) wyjazdów NIE obowiązują w chińskie święta:

  1, 2, 3 dzień Chińskiego Nowego Roku
  4-6 kwietnia – Święto Zmarłych
  1. dzień Święta Smoczych Łodzi
  1 dzień Święta Środka Jesieni
  1 – 3 października – Święto Państwowe

  Nowy Rok, Święto Smoczych Łodzi, oraz Święto Środka jesieni to święta ruchome, co roku wypadają w innym terminie.

  Terminy chińskich świąt ruchomych w 2024 r.

  • Chiński Nowy Rok – 10-12 lutego (wyższe ceny obowiązują także 2 dni po tej dacie – w sumie 5 dni);
  • Święto Smoczych Łodzi – 10-11 czerwca;
  • Święto Środka Jesieni – 17 września.

  Jeśli planujesz podróż w, którymś z tych terminów – zapytaj ile może kosztować Twój wyjazd.

  W Internecie znajdziesz wiele biur, które oferują wycieczki z Pekinu na Mur za 40 USD od osoby. Wybierając się z nimi, musisz się liczyć, że jest dużo więcej atrakcji, o których te biura nie piszą: krążenie po Pekinie i zbieranie ludzi po hotelach, powrót do hotelu na własną rękę po zakończonej wycieczce. Podróżowanie w dużej grupie i zakupy co najmniej dwa sklepy, od których przewodnik ma prowizję, więc tego nie odpuści średnio po 40 minut w każdym, ale za to można kupić ciepłą kołdrę albo jedwabny garnitur…, Albo perły, choć nie zawsze prawdziwe.

  Korzystając z tej oferty UNIKNIESZ tych dodatkowych niechcianych „atrakcji”.

  CO PISZĄ MOI KLIENCI?

  Wycieczka udała się znakomicie! Przewodnik bardzo ciekawe opowiadał Murze Chińskim oraz o innych chińskich ciekawostkach 🙂

  Basia K.

  Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wycieczki na Chiński Mur. Wszystko odbyło się perfekcyjnie. 
  Naprawdę super! 

  Monika K.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki na Mur Chiński i ze zwiedzania Pekinu. Dziękuję za pomoc.
   

  Barbara Sz.

  Wszystko się udało!  Mur cudowny, widok zapierający dech w piersiach. Przewodnik bardzo pomocny. Zabrał nas na przepyszny obiad. 

  Anna. C.

  Jestem bardzo zadowolona. Ktoś obok mnie w okienku nie został wpuszczony, więc było trochę stresu. Odwiedziłam bardzo piękne i interesujące miejsca. Bardzo dziękuję za organizację i będę polecać tę opcję zwiedzania Pekinu.

  Gabriela S.

  Przewodnik fantastyczny. posiada ogromną wiedzę, świetnie komunikuje się po angielsku oraz dopasowuje program pod siły i możliwości zwiedzających. Wyjazd bardzo udany, jesteśmy zachwyceni i dziękujemy za pomoc i organizację.

  Damian W.