REFERENCJE

wyprawa do azji 1

REFERENCJE

Sprawdź, co mówią o mnie Klienci

Łukasz M. z rodziną

Właśnie wróciliśmy z Pekinu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji zwiedzania, za pośrednictwem Pani Iwony, dla naszej czteroosobowej rodziny. Przewodnik wraz z kierowcą, pokazali nam przez trzy dni wiele atrakcji Pekinu, Mur Chiński, kulturę i sposób życia chińczyków. Bardzo nam się wszystko podobało, wejściówki na nas czekały, transfer z i na lotnisko. Wszystko bardzo punktualnie i profesjonalnie.
Polecamy “Wyprawy do Azji” z całego serca.


Monika K.

Bardzo Dziękujemy za pomoc w organizacji wycieczki na Chiński Mur. Wszystko odbyło się perfekcyjnie. Punktualność wzorowa. Bardzo sympatyczny i profesjonalny Przewodnik. Będziemy rekomendować znajomym i przyjaciołom. Naprawdę super! Pozdrawiamy serdecznie


 Bożena S.

Od całej grupy przekazuję ogromne i najserdeczniejsze podziękowanie za Pani pracę i pomoc. Mieliśmy świetnego przewodnika. Dobrze mówił po angielsku, był bardzo oddany, pomocny i nic nie było dla niego trudne. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i na pewno będę polecać zarówno Panią, Pani Iwono jak i biuro w Tybecie. Relacja p. Bożeny z wyjazdu.


Jolanta P.

Kochana Iwonko! Bardzo Ci dziękuję za pokazanie mi Bhutanu z cudownymi Twoimi emocjami wplecionymi w pełne wiedzy opisy. To były wspaniałe dni!


Barbara Sz.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki na Mur Chiński i ze zwiedzania Pekinu. Dziękuję za pomoc.


Basia K.

Wycieczka udała się znakomicie! Przewodnik bardzo ciekawe opowiadał Murze Chińskim oraz o innych chińskich ciekawostkach 🙂
Dziękuję bardzo!


Agnieszka i Janusz L.

Wyprawa do Tybetu była ogromnym przeżyciem, fantastyczny świat i zapierające dech widoki. Cala wyprawa była zorganizowana bardzo profesjonalnie i umożliwiła spojrzeć na Tybet z odmiennych perspektyw . Bardzo dziękujemy i z pewnością będziemy polecać.


 Małgorzata W.

Pani Iwono,
Jesteśmy zachwyceni krajobrazami, ludźmi i organizacją wyjazdu.
Bardzo dziękujemy za pomoc, będziemy polecać Panią z całego serca każdemu, kto zechce odwiedzić Tybet.


Joanna K.

Cała usługa została wykonana bardzo profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z Panią Iwoną zarówno na terenie Polski, jak i Chin/Tybetu.
Pani Iwona udzieliła nam wiele cennych wskazówek. Przewodnik po Lhasie był bardzo zaangażowany i przybliżał nam kulturę Tybetu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu.  Bardzo, bardzo polecam.


Maciej P.

Pani Iwono, właśnie wróciliśmy. Bardzo dziękuje za organizacje raz jeszcze. Mimo, ze nie mieliśmy okazji się spotkać osobiście, co siłą rzeczy budziło pewne wątpliwości, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią. Podróż z Chin przez Tybet do Nepalu została naprawdę świetnie zorganizowana.

Bilety na pociąg czekały na nas w hotelu, jak obiecane. Na miejscu w Tybecie zostaliśmy odebrani na stacji kolejowej i zabrani do naprawdę bardzo ładnego hotelu. Przewodnik okazał się niesamowicie interesującym człowiekiem, pełnym ciekawych informacji, żadnych problemów również z naszym lotem do Nepalu.

Bardzo pomógł wzorowy, bardzo szybki kontakt z Panią. Z przyjemnością będę Panią dalej polecał.


Jaga M.

Raz jeszcze bardzo dziękuje za to, ze w przejrzysty, inteligentny sposób przekazywałaś każdego dnia całą masę ciekawych wiadomości na temat Tybetu.  Dziękuję za humor i dystans, także do własnej osoby, za wdzięk, bezpretensjonalność i zamówioną pogodę (sic!). Dziękuję, że mogłam być w tym cudnym miejscu.

Bardzo dziękuję, życzę Ci dużo ciekawych pomysłów, pasji i wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!


Grażyna, Kasia i Bogusław

Przed wyjazdem do Birmy wiele czytaliśmy o życzliwości mieszkańców tego kraju. Tymczasem okazało się, że właśnie taką życzliwą i przychylną Birmę mamy we … Wrocławiu. To oczywiście pani Iwona Bartoszcze. Dzięki jej staraniom, sumienności i znajomości birmańskich realiów, nasz wyjazd nabrał rumieńców i stał się przyjemnością samą w sobie! W przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Jej rzetelnej pomocy przy planowaniu kolejnych wypraw do Azji.


Bogdan i Bożena

Dziękujemy za troskliwą opiekę i zaangażowanie w przybliżaniu nam historii i teraźniejszości Tybetu. Było bardzo miło, pięknie i udanie.


E.W.

Naprawdę ta wyprawa zrobiła na nas duże wrażenie i pozostawiła niezapomniane wspomnienia. Piszę o tym, bo w dużej mierze nasze pozytywne wrażenia to Twoja zasługa. Serdecznie Ci dziękujemy, że zaszczepiłaś w nas, co najmniej dużą ciekawość Tybetu, jego historii i kultury. Wspaniale potrafiłaś stworzyć i utrzymać przyjazną, miłą atmosferę podczas całej wycieczki, a przede wszystkim w przystępny sposób przekazać w swoich opowieściach olbrzymią wiedzę (i chyba swoje uczucie) do tego regionu. Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli na którejś z naszych kolejnych wypraw byłabyś znowu naszą przewodniczką.


Gabriela i Grzegorz

Bardzo dziękujemy za niezapomniane 16 dni.


Iwona J.

Jeszcze raz chciałabym Ci bardzo podziękować za super “obsługę „naszej wycieczki. Twoja wiedza na temat Tybetu, tamtejszych ludzi, wiary jest oszałamiająca oraz forma przekazu.Opowiadałaś mam te “bajki” nie raz grozy w tak piękny sposób, że jeszcze je słyszę:)
Cieszę się, że Cię spotkałam i jeszcze raz dziękuję.


Elwira L.

Bardzo często oglądam Twoje zdjęcia i zaczytuję się w Twoich notatkach z podróży. Cieszę się, że Cię poznaliśmy, bo czytając je – to tak, jakbym Cię słyszała – z entuzjazmem, uśmiechem i przekorą… Nigdy przedtem nie czytałam tak dużo o Tybecie i o Chinach (niestety). Chyba trochę mnie to pochłonęło…
Bardzo chciałabym się z Tobą spotkać jeszcze na szlaku…


Monika. S.

Zwiedzanie Tybetu pod opieka Iwony Bartoszcze było ogromna przyjemnością. Dzięki jej imponującej wiedzy i zaangażowaniu dowiedziałam się niesłychanie dużo i parę miesięcy później dalej pamiętam jej barwne opowieści. Iwona dokładała starań, aby zintegrować grupę i abyśmy poznali różne aspekty lokalnej kultury, bardzo podobało mi się np. to, ze pokazywała nam i objaśniała ciekawostki na lokalnych bazarach i w sklepach. Kiedy warunki pogodowe uniemożliwiły realizacje części programu, Iwona zorganizowała zwiedzanie innych ciekawych miejsc. Tak jak moim marzeniem było zobaczyć Tybet, po tym wyjeździe pragnę tam wrócić!


Agata W.

Chciałabym bardzo podziękować za wyjazd do Birmy. Było rewelacyjnie. Wszystko super.
Bardzo serdecznie pozdrawiam.

GALERIA