Organizacja wyjazdów indywidualnych do Tybetu

Organizacja podróży do Tybetu

Marzysz o podróży do Tybetu, ale nie chcesz jechać z biurem podróży? Tylko 4 małe kroki dzielą Cię od podróży marzeń. Dlaczego warto skorzystać z moich usług znajdziesz tutaj.

 

 

KROK 1 – KONSULTACJA

Bezpłatna konsultacja telefoniczna lub mailowa, podczas której ustalimy na ile chciałbyś / chciałabyś wyjechać do Tybetu, co chciałbyś zobaczyć.
Dowiesz się ode mnie czy możliwy jest wyjazd w preferowanym przez Ciebie terminie (Tybet czasem jest zamknięty dla cudzoziemców), ile orientacyjnie będzie kosztowała Twoja podróż.

KROK 2 – PŁATNOŚĆ

Jeśli się zdecydowałeś / zdecydowałaś się skorzystać z mojej usługi, poproszę Cię o dokonanie przelewu. Po jego otrzymaniu przechodzimy do kroku 3.

KROK 3 – ORGANIZACJA PODRÓŻY

– Ustalimy szczegółu – na czym Ci zależy podczas podróży – co chciałbyś / chciałabyś zobaczyć, jakie aktywności Cię interesują.
– Ustalamy standard zakwaterowania
– Ustalamy jak chcesz się dostać do Tybetu – pociąg czy samolot
– Przygotowuję dla Ciebie program zwiedzania, wprowadzamy ewentualne poprawki i ustalamy ostateczną cenę
– Ustalam kwestię płatności za podróż – zaliczka, płatność drugiej transzy, itp…
– Wysyłam skan Twojego paszportu do sprawdzonego tybetańskiego biura, które zajmie się uzyskaniem permitu, zatrudnieniem kierowcy i przewodnika, itp…
– Pomagam Ci wypełnić wniosek wizowy do Chin
– Przesyłam skan Twojej wizy do Tybetu, żebyś mógł dostać permit.
– Wysyłam Ci skan permitu i vouchery na bilety. Jeśli potrzebny jest oryginał permitu, załatwiam wysyłkę do wskazanego przez Ciebie hotelu w Chinach.
– Wysyłam Ci informacje praktyczne w PDF-ie
– Wysyłam Ci namiary na przewodnika, który będzie na Ciebie czekał na dworcu / na lotnisku / na przejściu granicznym w Tybecie
– Przez cały czas informuję Cię, jak postępuje organizacja Twojej podróży

KROK 4 – PODRÓŻ

Ty cieszysz się swoją wymarzoną podróżą do Tybetu, a ja cały czas jestem z Tobą i przewodnikiem w kontakcie i czuwam nad tym, żeby wszystko poszło jak po maśle. I co ważne, Twoja podróż pomaga Tybetańczykom.

CENA: 450 PLN

(płacisz za podróż, nie od osoby 🙂 )

↓Zamów podróż↓

Przeczytaj także:

 

POBIERZ MINI PRZEWODNIK PO TYBECIEmini przewodnik po Tybecie,