Organizacja wyjazdów indywidualnych do Birmy, Chin lub Nepalu

Organizacja podróży do Birmy, Chin lub Nepalu

Marzysz o podróży do Birmy, Chin lub Nepalu, ale nie chcesz jechać z biurem podróży, albo nie masz czasu na szukanie informacji w internecie i załatwianie formalności? Dobrze trafiłeś!
Tylko 4 małe kroki dzielą Cię od podróży marzeń.

 

 

KROK 1 – KONSULTACJA

Bezpłatna konsultacja telefoniczna lub mailowa, podczas której ustalimy na ile chciałbyś / chciałabyś wyjechać i co chciałbyś w tym czasie zobaczyć.
Dowiesz się ode mnie czy możliwy jest wyjazd w preferowanym przez Ciebie terminie, i ile orientacyjnie będzie kosztowała Twoja podróż.

KROK 2 – PŁATNOŚĆ

Jeśli się zdecydowałeś / zdecydowałaś się skorzystać z mojej usługi, poproszę Cię o dokonanie przelewu. Po jego otrzymaniu przechodzimy do kroku 3.

KROK 3 – ORGANIZACJA PODRÓŻY

– Mówisz mi o tym na czym Ci zależy podczas podróży – co chciałbyś / chciałabyś zobaczyć, jakie aktywności Cię interesują.

– Ustalamy standard zakwaterowania.

– Przygotowuję dla Ciebie program zwiedzania, wprowadzamy ewentualne poprawki i ustalamy ostateczną cenę.

– Pomagam Ci aplikować o wizę.

–  Wysyłam Ci informacje praktyczne w PDF-ie.

– Wysyłam Ci namiary na przewodnika, który będzie na Ciebie czekał na lotnisku, dworcu lub przejściu granicznym w zależności od wybranej przez Ciebie opcji.

–  Przez cały czas informuję Cię, jak postępuje organizacja Twojej podróży.

KROK 4 – PODRÓŻ

Ty cieszysz się swoją wymarzoną podróżą, a ja cały czas jestem z Tobą i przewodnikiem w kontakcie i czuwam nad tym, żeby wszystko poszło jak po maśle.

CENA: 370 PLN*

(płacisz za podróż, nie od osoby 🙂 )

↓Zamów podróż↓

 

*cena nie dotyczy wycieczek 1-dniowych na Wielki Mur w Mutianyu


Jeśli chcesz abym przygotowała dla Ciebie program podróży, z którym będziesz mógł pojechać całkiem sam (z propozycjami hoteli, przelotów, itp) – napisz do mnie – ustalimy cenę.