Organizacja wyjazdów indywidualnych do Birmy, Chin lub Nepalu

Organizacja podróży do Birmy, Chin lub Nepalu

Marzysz o podróży do Birmy, Chin lub Nepalu, ale nie chcesz jechać z biurem podróży, albo nie masz czasu na szukanie informacji w internecie i załatwianie formalności? Dobrze trafiłeś!
Tylko 4 małe kroki dzielą Cię od podróży marzeń.

KROK 1– KONSULTACJA

Bezpłatna konsultacja telefoniczna lub mailowa, podczas której ustalimy na ile chciałabyś /chciałbyś wyjechać i co zobaczyć. Dowiesz się ode mnie czy możliwy jest wyjazd w preferowanym przez Ciebie terminie, i ile orientacyjnie będzie kosztowała Twoja podróż. Podpowiem Ci też z czego warto zrezygnować, co odpuścić.

KROK 2 – PŁATNOŚĆ

Jeśli się zdecydowałaś/zdecydowałeś skorzystać z mojej usługi, ustalimy warunki współpracy i poproszę Cię o dokonanie przelewu. Po jego otrzymaniu przechodzimy do kroku 3.

KROK 3 – ORGANIZACJA PODRÓŻY

– Ustalimy szczegóły – na czym Ci zależy podczas podróży – co chciałbyś / chciałabyś zobaczyć, jakie aktywności Cię interesują.
– Ustalamy standard zakwaterowania
– Przygotowuję dla Ciebie program zwiedzania, wprowadzamy ewentualne poprawki i ustalamy ostateczną cenę
– Proponuję Ci sprawdzone lokalne biuro podróży, które zajmie się organizacją Twojej podróży na miejscu.
– Przez cały czas informuję Cię, jak postępuje organizacja Twojej podróży

W zależności od wybranego pakietu otrzymasz także:
– Moją pomoc w wypełnieniu wniosku wizowego
– Informacje praktyczne
– Spersonalizowaną aplikację na komórkę (Android i iOS), w której znajdziesz mapy, wszystkie potrzebne informacje i dokumenty, obejrzysz sobie wybrane dla Ciebie hotele, sprawdzisz prognozę pogody, będziesz mógł wymieniać informacje i zdjecia z towarzyszami podróży. Aplikacja działa offline – nie potrzebujesz dostępu do internetu.
– Kolację powitalną i prezent na dobry początek podróży

KROK 4 – PODRÓŻ

Cieszysz się swoją wymarzoną podróżą.

TWOJA INWESTYCJA

WAŻNE. Podane ceny dotyczą podróży (dla 1 – 6 osób) do jednego z wymienionych karajów. Jeśli planujesz podróż do dwóch lub wiecej (np. Birma i Chiny, itp) zapytaj mnie o cenę.

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Właśnie wróciliśmy z Pekinu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji zwiedzania, za pośrednictwem Pani Iwony, dla naszej czteroosobowej rodziny. Przewodnik wraz z kierowcą, pokazali nam przez trzy dni wiele atrakcji Pekinu, Mur Chiński, kulturę i sposób życia chińczyków. Bardzo nam się wszystko podobało, wejściówki na nas czekały, transfer z i na lotnisko. Wszystko bardzo punktualnie i profesjonalnie.
Polecamy “Wyprawy do Azji” z całego serca.

Łukasz M. z Rodziną<br />

Przed wyjazdem do Birmy wiele czytaliśmy o życzliwości mieszkańców tego kraju. Tymczasem okazało się, że właśnie taką życzliwą i przychylną Birmę mamy we … Wrocławiu. To oczywiście pani Iwona Bartoszcze. Dzięki jej staraniom, sumienności i znajomości birmańskich realiów, nasz wyjazd nabrał rumieńców i stał się przyjemnością samą w sobie! W przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Jej rzetelnej pomocy przy planowaniu kolejnych wypraw do Azji.

Grażyna, Kasia i Bogusław<br />

Chciałabym bardzo podziękować za wyjazd do Birmy. Było rewelacyjnie. Wszystko super. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Agata W.<br />

Moje referencje znajdziesz tutaj