Luksusowe wakacje w Bhutanie

Luksusowe wakacje w Bhutanie

W POSZUKIWANIU SHAMBHALI

LUKSUSOWE WAKACJE W BHUTANIE Z JOGĄ I MEDYTACJĄ

Wiele podróżujesz? Byłaś/byłeś już wszędzie? Szukasz doświadczeń, które wzbogacą Cię duchowo? Marzysz by odpocząć od zgiełku świata w wyjątkowym miejscu, do którego docierają nieliczni? Zanurzyć się w kulturę, w której harmonia z ludźmi i nieskażoną przyrodą jest nie tylko częścią starożytnej tradycji, ale została także wpisana do konstytucji? Wyciszyć się i odzyskać połączenie ze swoją duszą, wewnętrzną mocą, siłą kreacji?

Jesteś we właściwym miejscu! 

 W Wyprawach do Azji słucham Twoich najskrytszych pragnień. Biorę planowanie na siebie, Tobie pozostawiając cieszenie się wymarzoną podróżą do Bhutanu.

MOJA OFERTA SKIEROWANA JEST DO CIEBIE JEŚLI:

Chcesz odpocząć od zgiełku świata, hałasu, samochodów, telefonów, sms-ów…. Pragniesz zatrzymać się, zwolnić, złapać oddech i w końcu naprawdę wypocząć. Wyciszyć się i odzyskać połączenie ze swoją duszą, wewnętrzną mocą, siłą kreacji. Szukasz doświadczeń, które wzbogacą Cię duchowo. Pragniesz zagłębić się w starożytną kulturę, w której szacunek dla innych istot oraz harmonia z ludźmi i przyrodą są podstawowymi wartościami. Wiedza i Twój własny rozwój są dla Ciebie ważne. Jesteś osobą, która “patrzy sercem” która jest otwarta na doświadczanie, poznawanie innego. Wierzysz, że podróż zmienia Ciebie samą/samego i że to ważne by pozytywnie wpływała na ludzi, miejsca i środowisko, które napotykasz po drodze. Zależy Ci, aby Twój wyjazd był dostosowany do Twoich oczekiwań i pragnień – by po dniu pełnym inspirujących doświadczeń i emocji zrelaksować się w luksusowych warunkach

CO ZYSKUJESZ, ZLECAJĄC MI PRZYGOTOWANIE PODRÓŻY?

 • Podróż dostosowaną do Ciebie – program pobytu jest całkowicie dostosowany do Twoich życzeń.
 • Komfort – do dyspozycji masz samochód z kierowcą, lokalnego angielskojęzycznego przewodnika. Zatrzymasz się w najbardziej luksusowych butikowych hotelach w Bhutanie – SIx Senses, Amankora, Uma,
 • Medytacja, spa, wellness  – możliwość korzystania z luksusowych spa, w których oferowane himalajskie terapie roślinne i ziołowe opierające się na tradycji sowa rigpa (medycyny tybetańskiej), zajęć jogi, lekcji medytacji z własnym nauczycielem.

A przede wszystkim

 • Odpoczniesz, odstresujesz się.  Zwiększy się Twoje poczucie łączności ze sobą i otaczającym światem. 
 • Zwiększysz poczucie harmonii w życiu.
 • Zmienisz postrzeganie świata, zajrzysz głębiej w siebie – pobyt w Bhutanie to bardzo transformujące przeżycie, dające ogromne poczucie spokoju, relaksu i szczęścia.
 • Wyciszysz się i odzyskasz połączenie ze swoją duszą, wewnętrzną mocą, siłą kreacji.
 • Nauczysz się medytować. Do dyspozycji masz osobistego nauczyciela. Wiedzę tą będziesz mogła/mógł  powodzeniem stosować po powrocie do domu, żeby odpocząć, uspokoić umysł, dać sobie czas tylko dla siebie. 
 • Zachwycisz się zapierającymi dech w piersiach widokami, odwiedzając najbardziej spektakularne miejsca w Bhutanie.
 • Poznasz fascynującą kulturę – odwiedzisz starożytne klasztory, spotkasz mnichów i nauczycieli buddyjskich.
 • Doświadczysz na czym polega słynne bhutańskie szczęście. 

MOŻLIWE AKTYWNOŚCI

 • lekcje medytacji
 • lekcje jogi
 • SPA i wellness
 • trekkingi
 • podziwianie dzongów i starożytnych świątyń
 • spotkanie z tradycyjnym bhutańskim wróżbitą

NOCLEGI

 • luksusowe 5-gwiazdkowe hotele butikowe: Uma, Six Senses, Amankora

MIEJSCA W BHUTANIE

 • Bhutan zachodni (Paro, Thimphu, Punakha)
 • Bhutan centralny (Phobjikha, Bumthang)

PRZYKŁADOWY PROGRAM

10 dni/9 nocy

Dzień 1. Thimphu.  Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem i kierowcą na lotnisku w Paro. Razem udacie się do Timphu (ok. 1,2 h). Odkrywaj atrakcji stolicy Bhutanu. Spotkaj się z lamą, który podzieli sie z tobą swoją wiedzą dotyczącą medytacji.

Dzień 2. Thimphu – Punakha. Rozpocznij dzień od aktywności podarowania sobie troski i uważności w centrum odnowy biologicznej (joga, medytacja, ćwiczenia na siłowni). Wespnij się na przełęcz Dochu la, podziwiaj widoki Himalajów, by następnie zjechać 3000 m do doliny Paro. Odwiedź świątynię płodności – Chimi Lhakang i najpiękniejszy dzong Bhutanu.  

Dzień 3. Punakha – Phobjikha. Odkryj najpiękniejszą dolinę polodowcową Bhutanu, obserwuj zagrożone żurawie czarnoszyje. Weź udział w modłach i medytacjach mnichów w klasztorze Gangtey. Ciesz się wędrówkami po dolinie.

Dzień 4. Phobjikha – Bumthang. Podziwiaj najpiękniejsze zabytki związane z rodziną królewską i majestatyczny dzong w Trongsa, skąd wywodzi się panująca obecnie dynastia Wangchuk. Przemierzaj wysokie przełącze i dziewicze lasy w drodze do najbardziej uduchowionego regionu Bhutanu – Bumtangu.

Dzień 5. Bumthang. Odwiedź najstarsze i najpiękniejsze świątynie w Bhutanie. Poznaj życie mieszkańców lokalnych społeczności, a wieczorem zrelaksuj się podczas słynnego w całym Bhutanie masażu Zen.

Dzień 6. Bumthang.  Wyrusz na wędrówkę do magicznej doliny Tang, podziwiaj starożytne klasztory i odwiedź, należący do rodziny królewskiej, pałac Ogyen Choeling, porozmawiaj z czarującymi właścicielami, zachwyć się świątynią z unikatowymi freskami.

Dzień 7. Powrót do Punakha. Przemierzaj wysokie przełęcze, Zachwyć się malowniczo położonym dzongiem Wangdue.

Dzień 8. Paro. Odwiedź dzong w którym Bernardo Bertolucci nakręcił film „Mały Budda”. Zanurz się w pełne galerii z rękodziełem, kawiarni ulice Paro.

Dzień 9. Paro. Zdobądź Tygrysie Gniazdo i poczuj atmosferę najświętszego miejsca Bhutanu. Zachwyć się jedną z najstarszych i najpiekniejszych świątyń Bhutanu – Kyichu. 

Dzień 10. Paro. Pożegnanie z Bhutanem. 

HOTELE

SIX SENSES

AMANKORA

CENA POBYTU W BHUTANIE DLA PRZYKŁADOWEGO PROGRAMU OD:

 • 19 700 USD – dla osoby podróżującej w pojedynkę
 • 22 250 USD – dla  pary.
LUKSUSOWE WAKACJE W BHUTANIE CAŁKOWICIE DOSTOSOWANE DO CIEBIE

Zamieszczony powyćej program to tylko przykład. Przygotuję dla Ciebie wymarzone luksusowe wakacje w Bhutanie, podczas których możesz także: umówić się na sesję z lokalnym astrologiem. Horoskopy to w Bhutanie bardzo poważna sprawa, a wizyta u lokalnego astrologa jest bardzo interesującym doświadczeniem. Rozkoszować się tradycyjną bhutańską kąpielą z rozgrzanymi kamieniami. Wziąć udział w zajęciach Hatajogi oraz Joga Nidra (jogi sny). Wybrać się na wycieczkę rowerową albo rafting na rzece Punakha. Odprawić ceremonię ofiarowania 108 lampek maślanych, tego typu ceremonia dedykowana jest harmonii oraz pokojowi na świecie.

POROZMAWIAJMY O TWOJEJ PODRÓŻY

Zapraszam Cię na rozmowę, podczas której ustalimy jak ma wygadać Twoja wymarzona podróż do Bhutanu.

Przycisk „Porozmawiajmy o Twojej podróży przeniesie Cię do kalendarza, w którym możesz wybrać dogodny dla Ciebie dzień i godzinę. Oddzwonię do Ciebie w umówionym terminie.

r

COVID 19

Od 4 lipca 2022 r. osoby podróżujące do Bhutanu obowiązuje jednodniowa kwarantanna. Koszty kwarantanny ponosi Turysta.

23 września 2022 r. przywrócona zostanie możliwość podróżowania do Bhutanu bez konieczności odbywania kwarantanny.

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Fantastyczna podróż! 🙂 Bardzo dbano o mnie, żebym miała wegańskie posiłki za co jestem niezmiernie wdzięczna. Bhutańczycy, przemili i nadzwyczaj gościnni, nawet zorganizowali mi spotkanie z mistrzem buddyjskim. 

Ania H.

Bardzo Ci dziękuję za pokazanie mi Bhutanu z cudownymi Twoimi emocjami wplecionymi w pełne wiedzy opisy. To były wspaniałe dni!

Jolanta P.

Moje referencje znajdziesz tutaj

GALERIA

[rl_gallery id="6660"]