Bhutan

podróż do Bhutanu

BHUTAN. PODRÓŻE INDYWIDUALNE

Wiele podróżujesz? Byłaś/byłeś już wszędzie? Szukasz doświadczeń, które wzbogacą Cię duchowo? Marzysz, by odpocząć od zgiełku świata w wyjątkowym miejscu, do którego docierają nieliczni? Zanurzyć się w kulturę, w której harmonia z ludźmi i nieskażoną przyrodą jest nie tylko częścią starożytnej tradycji, ale została także wpisana do konstytucji? 

Jesteś we właściwym miejscu!

 W Wyprawach do Azji słucham o Twoich marzeniach. Biorę planowanie na siebie, Tobie pozostawiając cieszenie się wymarzoną podróżą do Bhutanu.

ZAPRASZAM CIĘ DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY JEŚLI:

Chcesz podróżować indywidualnie albo z grupą przyjaciół, ale nie masz czasu albo ochoty zajmować się samodzielną organizacją wyjazdu.

Zależy Ci, aby Twój wyjazd był dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji, bez względu na to, czy pragniesz mieszkać w lokalnym domu na wsi, czy w ekskluzywnym hotelu, jak Aman czy Six Senses. 

Jesteś osobą, która “patrzy sercem”, która jest otwarta na doświadczanie, poznawanie innego, obcego.Chcesz wziąć udział w podróży, podczas której dbasz o siebie i o innych. 

Chcesz odpocząć, z dala od zgiełku świata, hałasu, samochodów, telefonów, sms-ów. Podróż do Bhutanu to bardzo transformujące przeżycie, dające ogromne poczucie spokoju, relaksu i szczęścia. 

Pasjonuje Cię fotografia i chciałabyś/chciałbyś zrobić wyjątkowe zdjęcia.

Marzysz, by wziąć udział w tshechu – jednym ze sławnych bhutańskich festiwali religijnych.

Chcesz podróżować w wyjątkowe miejsca, do których rzadko docierają inni.

CO ZYSKUJESZ, ZLECAJĄC MI PRZYGOTOWANIE PODRÓŻY?

  • Podróż do Bhutanu dostosowaną do Ciebie – do standardu hotelu, jakiego oczekujesz, do preferowanych przez Ciebie aktywności i miejsc, o których marzysz, by je odwiedzić.
  • Komfort – do dyspozycji masz samochód z kierowcą, lokalnego angielskojęzycznego przewodnika, zakwaterowania w standardzie, jakiego sobie życzysz.
  • Wsparcie zarówno w przygotowaniu się podróży, jak i podczas samego wyjazdu.

A przede wszystkim

  • Spełniasz swoje marzenie o podróży do Bhutanu.
  • Zachwycasz się zapierającymi dech w piersiach widokami i wspaniałymi zabytkami.
  • Poznajesz fascynującą kulturę Bhutanu, spotykasz ludzi i uczestniczysz w ich codziennym życiu, festiwalach i świętach.
  • Odpoczywasz. Podróż do Bhutanu to prawdziwy reset, odpoczynek od codziennych spraw i hektycznego życia.
  • Zakochujesz się w podróżowaniu po Bhutanie gwarantuję Ci, że będziesz chcieć tam wracać.
  • Docierasz w miejsca, do których rzadko docierają inni podróżnicy.

NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA/ZADOWOLONY Z PODÓŻY DO BHUTANU JEŚLI…

Szukasz wyjazdu niskobudżetowego. Król Bhutanu umożliwiając w 1974 r. turystom zagranicznym odwiedzanie Bhutanu, uznał, że podróże do Królestwa Grzmiącego Smoka mają być ekskluzywnym doświadczeniem. W 2022 r., otwierając kraj po pandemii, podniesiono ceny podatku wjazdowego trzykrotnie. Zastanawiasz się, ile kosztuje podróż do Bhutanu? Odpowiedź znajdziesz tu.

Lubisz nocne życie, imprezy, kluby, bycie w pulsującym energią sercu miasta. Bhutan nie jest dla Ciebie. Nawet Thimphu stolica kraju oferuje  tego typu wrażenia w bardzo ograniczonym zakresie, żeby nie powiedzieć, że praktycznie wcale…

Bhutan to dobry wybór dla osób szukających spokoju. 

Nie lubisz krętych dróg, przepaści i długich przejazdów. Cierpisz na chorobę lokomocyjną. Bhutańczycy żartują, że w ich kraju jest tylko jeden prosty odcinek drogi — pas startowy w Paro. W tym żarcie jest bardzo wiele prawdy. Jedynym sposobem na ominięcie tej “niedogodności” jest wynajęcie helikoptera.

Zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami.
Zajdziesz tu niezbędne informacje dotyczące organizowanych przeze mnie podróży do Bhutanu.

Bhutan; Tygrysie Gniazdo Paro; wyprawy do Azji

BHUTAN. Podróż “szyta na miarę”.

Chcesz doświadczyć, na czym polega bhutańskie szczęście? Poczuć, że jesteś poza czasem, że świat zwalnia – odpocząć od zgiełku i hałasu?

Zachwycić się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i unikatową architekturą? Wspiąć się na Tygrysie Gniazdo?

BHUTAN. W drodze do harmonii (podróż wellness)

Marzysz o podróży do Bhutanu? Chcesz zwolnić, odetchnąć pełną piersią i w końcu naprawdę odpocząć. Wyciszyć się i odzyskać połączenie ze swoją duszą i siłą kreacji. Stworzyć pozytywną zmianę w swoim życiu. Zadbać o harmonię ciała i umysłu w luksusowym tradycyjnym SPA, a po powrocie do domu wdrożyć nowe nawyki i rytuały do swojego codziennego życia.

Bhutan, medycyna tybetańska, wyprawy do Azji